Aamir Khan ve Muhteşem Bir Film DANGAL !

BURADASIN

dangal film

Aamir Khan‘ın başrolde yer aldığı hemde yapımcılığını üstlendiği Dangal filmi de derinden etkileyen bir başyapıt.! Aamir Khan bu filmde Hindistanlı milli sporcu Geeta Phogat ve Babita Kumar‘ın gerçek hayat hikayelerini anlatıyor.Aamir Khan bilindiği üzere filmlerinde aslında sosyal mesajlar veren etkileyici yapımlar ortaya koyuyor.Dangal filminde de spora verilen desteğin ne kadar az olduğundan ve spora biraz olsun destek verilse ülkesinin neler başarabileceğini göstermek istemiş.

Dramı Ruhunuza Kadar Hissettiren Hint Filmlerini de Kaçırmayın 😉

Dangal filminde güreşte adını duyurmuş birçok bölgesel madalya kazanmış olan Mahavir Singh bir erkek çocuğu olmasını çok istemektedir.Erkek çocuğu olursa her zaman hayalini kurduğu Hindistan’ı ülkeler arası şampiyonlukta birinci yapmaya kendine söz vermiştir.Ancak ne kadar dualar etse 4 kızından başka bir erkek çocuğu nasip olmaz.Ancak bir gün kızları Geeta ve Babita kendi yaşlarında bir erkek çocuğunu dövünce onlarda ki güreşçi olabilme ışığını fark eder.İki kızını da bir güreşçi gibi şampiyonluk maçlarına hazırlar.Mahavir Singh yıllardır hayali olan uluslararası şampiyonluğu kızlarına inanarak onların ellerine bırakmıştır.

Dangal replik

DANGAL FİLMİNİ SİZLER NASIL BULDUNUZ ? AAMİR KHAN’IN BENZER ÖNEREBİLECEĞİNİZ FİLMLERİNİ DE BEKLİYORUM :).

Bu Yazi Toplam da 251 Kez Okundu okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Aamir Khan ve Muhteşem Bir Film DANGAL ! Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar (4 Yorum)

  • Ahmet Bilal ÇELİK

    Adamın vücudu çok iyi. Çok azimli bir adam. Değişim videosunu izlemiştim.

  • Aamir Khan bu zamanlarda izlediğim en iyi oyunculuğu sergileyen aktörlerden birisi bu filmini de mutlaka izlemeyi düşnüüyorum.

  • bu adamın 3 idiots filmini mutlaka izleyin. cok güzel . defalarca izledim tv de gorsem ine izlerim. müthis bir konusu var. b filmdede eminim benzer bir etki bırakacaktır.izlemeye değer

  • Aamir Khan gerçekten harika bir senarist arkadaşımla konuşurken söylemişti yıllar önce bende Hintli’nin film’i ne kadar güzel olabilir ki dedim … Açıklayıcı incelemenizde harika … İzlemek gerek …

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Wordpress Tema indir
TemaHEX