En Çok Kazandıran Popup Reklam Siteleri

BURADASIN

Web sitesinden para kazanmak isteyenler için en iyi alternatiflerden biri Popup reklam veren sitelerden para kazanmaktır.Saglamwiki.com okurları olarak sizler için kendi sitelerimde deneyerek belirlediğim en çok kazandıran popup reklam sitelerini anlatacağım.Ayrıca Popup reklam web sitesinden en çok para kazandıran reklam türüdür.

Web Sitesinden Para Kazanma Yolları Nelerdir ?

POPUP REKLAM NEDİR ?

Popup reklam bir web sitesine girdiğiniz hemen yada site de herhangi bir noktaya tıkladığınız yeni bir sayfa da açılan reklam türüdür.Ziyaretçiler tarafından hiç hoşnut karşılanmayan bir reklam türü olsa da web sitelerinde en çok kazancı sağlayan reklam türünden biridir.Ayrıca ziyaretçileri rahatsız etmemek adına popup reklamınızı günde sadece 1 kez olarak açılacak şekilde ayarlasanız yararlı olacaktır.

1-POPADS POPUP REKLAM SİTESİ

Popads özellikle Popup reklam firmalarının öncülerinden ve yıllardır aktif olan sorunsuz bir reklam sitesidir.Popads ile ortalama 1000 hit üzeri alan web sitemizden günlük en az $1 dolar üzerinden kazanç yapıyoruz ve en güzel yanı da Popads reklam firması ödeme konusunda hiç sorun yaşamadık. Popads reklam sitesinden ödeme isteyebilmek için $5 dolar üzeri kazancınız olması gerek daha sonra Paypal hesabınıza ödeme isterseniz 2-3 gün içinde oluyor.

Paypal Türkiye’de kapandığı için arkadaşlar güvenilir webmaster forumlarından aracı bir kişi bularak onun paypal hesabına ödemeyi gönderip sizde ondan hesabınıza ödemeyi alabilirsiniz.Belirli bir komisyon karşılığında bu işi yapan kişiler mevcut ya da diğer bir ödeme yöntemi olan Payoneer ile paranızı çekebilirsiniz.

popads ödeme popads kazanç

2-POPMYADS POPUP REKLAM SİTESİ

2014 yılından beri aktif olan Popmyads reklam sitesinin en güzel avantajı ziyaretçileri rahatsız etmeyecek şekilde popup reklamı günde sadece 1 kez açılmalı ayarlanabiliyor.Böylece sitenizi ziyaret eden kişileri çok daha az rahatsız etmiş olursunuz ve site ziyaretçi sayınız düşmez.Popmyads reklam sitesinin reklamını kullanarak 1000 hitli web sitemizden $0.45 kazanç sağladık. Popmyads reklam sitesinin de minimum ödeme tutarı sadece $5 dolar ve ödemenizi paypal ya da payza üzerinden alabilirsiniz.

Bu Yazi Toplam da 362 Kez Okundu okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

En Çok Kazandıran Popup Reklam Siteleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar (2 Yorum)

  • YILIN EN İYİ GERÇEK İŞ ORTAKLIĞI SAĞLAM İNGİLTERE DEVLETE ÇALIŞAN YASAL ŞİRKET GUNLUK %1 İLE 3 ARASİ KAR ÖMÜR BOYU KAZANC…BİLGİ İÇİN MESAJ ATINA BİLİRSNİZ https://rightrise.com/?r=samser35

  • EPİTELYUM GRUP

    TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR DAHA YENİ OLMASINA RAĞMEN TÜRKİYEDEKİ TEK YASAL VE SİCİL NUMARALI ADS ŞİRKETİ. Epitelyum grup kısaca özetlemek gerekirse yatırım yaparak güvenilir bir şekilde yüksek gelirler elde etmemizi sağlayan bir şirkettir. Epitelyum grup, merkez ofisi İzmir’de ve şirket Türk şirketidir. Ayrıca Epitelyum şirketinden ilerleyen zamanlarda normal kazançlarınızın yanında bonus olarak para ödülleri vermektedir. Şu anda genişleyip büyümekte getmyads sistemi gibi işleyişi var. 1 jeton ya da reklam kredisi 150 TL bu reklam 600 gün boyunca sisteminizde kalıyor ve yatırdığınız 150 TL’nin %1 oranını yani 1,5 tl günlük ( 600 günde 900TL hesabınızda olur) hesabınıza aktarılıyor. bunu saatlik olarak takip edebilrsiniz. Sistem gayet basit eğer üye olmak isterseniz referansımı kullanabilrsiniz yok sen buraya referans çoğaltmaya gelmişsin gibi şüpheniz varsa direkte kaydolma şansınız var şimdiden teşekkürler
    https://www.epitelyum.com/kayitol?ref=19037&lang=TR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Wordpress Tema indir
TemaHEX