İnstagram’dan Para Kazanmanın Yolları

BURADASIN

Günden güne daha çok kişiye ulaşan sosyal medyanın öncülerinden olan İnstagramdan para kazanma yollarını kendim uygulayarak da kazandığım yöntemleri anlatacağım.Öncelikle İnstagramdan para kazanabilmek için belirli bir kitleye sahip bir kullanıcı hesabınız yada sayfanız olması gerek.Eğer böyle bir hesabınız yoksa da sizlere tavsiyem ilginç resimler,videolar başka sayfalarda olmayan içerikler paylaşarak da bir süre sonra belirli bir takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

İNSTAGRAM PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR ?

Artık belirli bir kitleye sahip olan instagram takipçi sayınız olduğuna göre instagram para kazanma yollarından bahsedelim :).İnstagramdan para kazanabilmek için yapabileceğiniz aslında birçok yöntem mevcut ama sizlere kendimde deneyerek kazanmış olduğum yöntemleri yazıyorum.

1.İNSTAGRAM HESAPTAN REKLAM YAPMAK

En çok kullanılan yöntemlerden biri sosyal medya hesaplarında ticaret yapan başka sayfaların reklamını yapmaktır.Bunun içinde reklam vermek isteyenler DM yada başka forumlarda özellikle webmaster forumlarında instagram hesabınız ile ilgili bir konu açarsanız hesabınıza reklam vermek isteyen kişilerde size ulaşırlar ve gönderi başına iyi ücretler kazanabilirsiniz.Böyle yaparak ayda bir asgari ücretten daha yüksek miktarlar kazanan kişiler bile mevcut.

2.İNSTAGRAMDAN SATIŞ YAPMAK

Sosyal medya sayfalarında mutlaka denk gelmişsinizdir arkadaşlar, herhangi bir ürünün fotoğrafını koyup belli bir fiyat ile sayfa üzerinden satışını yaparlar.Böyle ürün satışı yapabilmek için ürünleri önceden toptan olarak bir yerden almanızı yada tek alacaksanız eğer 2-3 katı gibi iyi bir fiyata satmanız şart.Ama takipçi sayınız arttıkça en çok kazandıran yöntemlerden biri instagramdan satış yapmaktır.

3.İNSTAGRAM HESAP SATMAK

Daha çok tercih ettiğim instagramdan para kazanmak için en kolay yöntem olan instagram hesap satımı için tek yapmanız gereken yeni bir hesap açıp ilgi çekici bir konu da ve sonra hesap için birkaç reklam ayrıca takibe takip yöntemi ile kullanıcıları takipçi yapmaktır.Ama belli bir kitleye sahip olup hesabı satabilmek için bu konuda sabretmeniz ve aktif olarak paylaşım yapmanız şart. İnstagram hesabınız bir 5K üzerine ulaştıktan sonra ortalama olarak 100-150 TL gibi bir fiyata satmanız mümkün.

Daha fazla İnternetten Para Kazanmak istiyorsan yazılarıma bir göz atmalısın 🙂

Bu Yazi Toplam da 130 Kez Okundu okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Yorumlar (4 Yorum)

  • Belli bir takipçinin üzerinde olanlar (fazla takipçisi olan) İnstagram hesaplarının 1-12 TL arası bir ücrete 1 aylık reklam gönderisi yayınladığını biliyorum.

  • Uzun süre bir hesap üzerinde yoğunlaşıp, ciddi bir beğeniye ulaştıktan sonra reklam satışı yapılmasını da öneririm.

  • Orakci Blog

    Eğer takipçi sayısı çok ise bu söylediklerinizi yapabilirler. Ancak etkin olmak gerekiyor olmazsa olmaz yani 🙂

  • instagramdan para kazanmak oldukça meşhur olmaya başladı hatta geçenelerde geniş bir rehbere denk geldim sizlerde faydalanmak istersiniz diye paylaşıyorum oldukça detaylı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Wordpress Tema indir
TemaHEX