Sevmeyen Sevgilinin Türlü Bahaneleri

BURADASIN

sevgili bahaneleri

Tesadüf eseri belki de kaderin cilvesiyle tanıştığınız o insanla o kadar güzel günler geçirdikten sonra artık her şey sıkıcı ve anlamsız gelmeye başlar. Daha aşkınıza nokta koyulmamış olsa da bitmiş bir ilişkinin ardından artık sevmeyen insanın bitmeyen bahaneleriyle size son noktaya geldiğine dair uyarı ışıklarını vermiştir…

Sevmeyen insanın bitmek bilmeyen bahaneleri:

1-Yalnız kalmak istiyorum.

Eskiden günde defalarca kez arayıp soran sevgili artık aramaz sormaz.Günde bir defa ararsa şükredip sevinir duruma gelirsiniz.Ama oda olmaz genellikle arayıp soran siz olursunuz .O sadece yalnız kalmak istiyorum bahanesinin ardına saklanmıştır.Aradığınızda bile kısa kesip sizinle konuşmak istemez.

2-İşim var şimdi ben seni ararım.Gece olunca da çok yorgunum uyuyacağım.

İlk olarak aramama olarak başlayan sevmeyen sevgilinin bahaneleri daha siz arayınca da ben seni ararım ,yorgunum uyucam ,şimdi konuşamam gibi türlü sebeplerle devam ederim.Aslında sizinle konuşmak istemeyen kısaca olayın özü budur.Daha fazla yormayın kendinizi.

3-Arıyorum ama benimle tartışıyorsun.Çok üstüme geliyorsun.

Aslında günde bir kez sizi arar ama ondan da siz artık çok ilgisiz davranıyorsun deyince kısaca konuyu kapatmak için çok üstüme geliyorsun deyip kısa keserler.

4-Seviyorum ama artık anlaşamıyoruz.

O sevgi çoktan bitmiştir ama o yine de bu bahanenin ardına saklanarak sizi de ikinci plan olarak yanında tutmak ister.Ayrıca konuşmamak için bir bahane olarak bunu da kullanır biz artık anlaşamıyoruz.Yıllardır anlaştığın insanla şimdi noldu da anlaşamıyorsun ?

5-İlgi sıfıra iner ve telefonda olmuyor yüz yüze konuşuruz.

Son olarak da baktı olmuyor diğer bahaneleri uydursa da siz daha çok üzerine gidiyorsunuz.Oda çareyi artık telefonda biz anlaşamıyoruz ya yüz yüze gelince görüşüp konuşuruz olarak bulur.Niye telefonda insan gibi konuşmayı bilmiyor musun sen adamım ? ( Hayırdır ya Noluyoruz ? )

Sonuç mu ?

Tabi sonuç olarak bir adam size bu tür bahaneler uydurup geliyorsa bırakın gitsin artık ondaki Aşk bitmiştir.O size bitti demesini beklemeden ,kendinize de daha çok acı çektirmeden siz bitirin.Sevmeyen insanın bahaneleri çoktur o bahaneler hiç bitmez..Dünya’ da milyonlarca insan varken bırakın size değer veren yanınızda olsun.Bugün var belki de yarın yokuz .İyisi mi siz her günü mutlu yaşamaya bakın.

Bu Yazi Toplam da 146 Kez Okundu okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Yorumlar (5 Yorum)

  • aynen bu yazıya katılıyorum malesef ilişkileri yıpratan konu trip atmak ne yazık ki

  • sevgi bittiyse yapacak hiçbir şey yok o sevgiyi kaybetmemek lazım karşı tarafa değer vermek lazım.

  • Sevmeyen sevgilinin en temel bahaneleri, daha sonra uzun uzun konuşuruz canım ve canım yorgunum sonra konuşalım mı’dır. Duyduğunuz anda maksimum 1 ay tanırım o ilişkiye.

  • her şey güzellikle konuşularak çözülebilir. işi yokuşa sürmek hiç tarzım değildir.

  • Sevmeyen Sevgilinin Türlü turlu Bahaneleri olur hiç bitmez tükenmez kalem gibidir 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Wordpress Tema indir
TemaHEX