Uçak Yolculuklarında İnternet Kullanmak

BURADASIN

Hayatımız da her yerde olan interneti hemen hemen her yerden kesintisiz girme imkanımız var. Ancak bazı yerlerde telefon ve internet kullanılması yasakları var. Bu yerlerin başında ise uçaklar geliyor. THY Yolculukların da, iletişim kurma özgürlüğü nasıl sağlanmalıdır? ve oluşturulan analizler karşısında şu şekilde bir düzenin ideal olduğunu gördük. Bu araştırmamızda, bundan sonra internet çağının her yerde süratli bir şekilde gelişimini izlemekte olduğumuzun kanaatine vardık. Hemen derhal her yerde var olan internet neden uçak yolculuklarında da kullanılmasın sizce de öyle değil mi?

Ne kadar süratli da varsak gideceğimiz yere,2 saatlik dahi kısa sürelerde bile canımız sıkılabilir. Bizde bu süreci sosyal ağlara ya da internet sitelerinde gezinerek geçirebilme hakkına sahibiz. Arada sırada uçak yolculukları vatan dışına çıktığımız vakit, otobüs yolculuğu kadar uzak ve sıkıcı olabiliyor. Bu kadar saat farkı ile iyi bir vakti fakat etkileşim kurarak sağlar ve bu vakti fakat bu şekilde geçirerek güzel bir yolculuk yaparız.

Bu Yolculuklarda THY İnternet Sisteminden Nasıl Yararlanabiliriz?

Uçak yolculuğunuz amacıyla size de internet alternatifi var bunu sakın unutmayın. Bundan dolayı uçağa bindiğiniz an internete Wİ-Fİ ile bağlanacaksınız. Bu sizin amacıyla özel bir karşılama hediyesidir. Canlı Logo Wİ-Fİ uyarısını gördüğü an itibari ile iPad ile Turkısh Airlines ağı ile karşılaşacaksınız. Oradan telefon ile internette doyasıya gezinme şansını da elde etmiş olacaksınız. Safari sitesinde THY’nin emniyet kodu ile karşılaşacaksınız. Hemen üst sağ menüde internet güvenilirliğini göreceksiniz. O sırada daha güvenilir bir şekilde online T mobil hizmetini almış alacaksınız. Hepsi bu kadar basittir. Sizin yalnızca akıllı bir telefon ya da iPaid’iniz olması yeterlidir.

Bu Yazi Toplam da 92 Kez Okundu okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

Yorumlar (2 Yorum)

  • Bana sorarsanız birazda internetten uzak kalalım.. Hayatımızın her alanında olmasın bazende

  • internet iyi güzelde bunun ucak sistemini kesinlikle etkilemediğinden emin olunması gerekli. hele bizim ulkemizde 2 kez test edilmeli.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Wordpress Tema indir
TemaHEX